Sala śniadaniowa

PRZYWITAJ PORANEK NAJEDZONY Z UŚMIECHEM NA TWARZY

Nigdy nie zapominaj o śniadaniu! Podaruj sobie najlepszy start w udany dzień z bogatym wyborem świeżych, zdrowych i lokalnych produktów. Niezależnie od tego czy lubisz na słodko, czy bardziej pikantnie, Ty i Twoja rodzina po prostu pokochacie bufet śniadaniowy.

Oferujemy śniadania na zimno lub na ciepło z dużym wyborem wyśmienitej kawy, herbaty i napojów. Bufet śniadaniowy w naszym hotelu ma formę szwedzkiego stołu, na którym znajdziecie kilkadziesiąt produktów najwyżej jakość – zawsze świeżych, naturalnych i pełnych witamin.

Menu ustalamy sezonowo i zależnie od dostępności produktów, proponujemy Państwu:

● świeże owoce i warzywa

● nabiał: jogurty i sery

● płatki śniadaniowe (również muesli i płatki kukurydziane);

● szynki, kiełbaski, salami

● dania jajeczne: jajecznica, jajka sadzone.jajka na miękko, jajka na twardo

● gorące napoje (kawa i herbata) oraz woda.

Osoby korzystające z bufetu zawsze doceniają bogaty wybór produktów śniadaniowych, przyjazną obsługę sali i świeżość posiłków.

Staramy się, żebyś w Hotelu euroHOTEL Sosnowiec czuł się jak we własnym domu. Gwarantujemy, że Ty i Twoja rodzina wyjdziecie z sali śniadaniowej najedzeni, w dobrych humorach i z energią na dalszy dzień.

Nie możesz skorzystać ze śniadania w godzinach wydawania? Wystarczy, że zgłosisz to obsłudze hotelu, a otrzymasz zestaw śniadaniowy na wynos. Zawsze dbamy o to, aby dopasować naszą obsługę do indywidualnych wymagań.

Godziny serwowania
Śniadania
Pon. - Pt. : 6:30 – 10:00
Sob. - Nd. : 8:00 – 10:00
Pomocne linki