REZERWACJA
LICZBA GOŚCI

RESTAURACJA Stypy

Organizacja stypy w Sosnowcu – restauracja hotelu

W salach EuroHOTELu Sosnowiec oferujemy Państwu możliwość zorganizowania obiadu po uroczystości pogrzebowej. Jest to wygodne i przestronne miejsce, położone w wschodniej dzielnicy Kazimierz, z własnym parkingiem.

Jako menu proponujemy uroczysty obiad w jednej z trzech dostępnych sal – dwóch o powierzchni 25 m2 oraz jednej dużej sali o powierzchni 60 m2. Dwie mniejsze sale pomieszczą do 15 osób, natomiast trzecia sala może pomieścić do 60 osób. Zapewniamy również klimatyzację oraz dostęp do windy.

Uroczysty obiad po pogrzebie odbędzie się w spokojnej atmosferze, przy wykwintnym posiłku.

Możesz zaufać zespołowi euroHOTELu, który z najwyższą troską pomoże Ci w organizacji tego wydarzenia.

Organizacja stypy (zwanej również konsolacją) w lokalu odciąży Cię podczas przygotowań do tych trudnych chwil pożegnania. Często na pogrzeb przybywają także odlegli członkowie rodziny z dalekich miejsc, a zorganizowanie przyjęcia w domu dla dużej liczby osób jest utrudnione. Dla zainteresowanych gości oferujemy możliwość noclegu w hotelu za dodatkową opłatą – według standardowego cennika. Osoby zainteresowane większą rezerwacją, prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją w celu ustalenia oferty cenowej.

EUROHOTEL Sosnowiec
pl_PLPolski