REZERWACJA
LICZBA GOŚCI

RESTAURACJA Komunia

Komunia w restauracji, Sosnowiec

W naszym hotelu posiadamy 3 dogodne sale restauracyjne, które mogą być łatwo zaadaptowane do organizacji przyjęcia komunijnego. Oferujemy trzy pomieszczenia do wyboru, które przyjmą maksymalnie 15 lub 60 osób, zlokalizowane we wschodniej dzielnicy Sosnowca – Kazimierzu.

Naszym gościom oferujemy możliwość skorzystania z gotowego menu komunijnego, opartego na naszej karcie dań. Przeważają w nim tradycyjne dania kuchni polskiej, które są również lubiane przez dzieci. Ostateczna cena przyjęcia zależy od rodzaju podawanych dań, liczby zaproszonych gości i czasu trwania imprezy (więcej informacji uzyskasz u menadżera restauracji).

Wyposażenie

Nasze sale są wyposażone w klimatyzację, do pomieszczeń dojeżdża winda. Oferujemy możliwość indywidualnego ustawienia stołów według potrzeb.

Dodatkowo, umożliwiamy wniesienie własnego alkoholu lub tortu.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem przyjęcia komunijnego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby ustalić szczegóły.

Przyjęcie komunijne jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Organizacja takiego przyjęcia w domu może jednak być trudna, ponieważ wymaga samodzielnego zaplanowania wszystkich elementów – od potraw, przez rozmieszczenie gości, aż po dodatkowe udogodnienia, takie jak klimatyzacja czy kącik zabaw.

Jeśli szukasz sali w Sosnowcu z gotowym menu i atrakcyjnymi cenami, serdecznie zapraszamy do wyboru euroHOTELu.

EUROHOTEL Sosnowiec
pl_PLPolski